Vrabotuvanje.com - Помошници во реномирана продавница за облека - Гостивар - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници во реномирана продавница за облека

Гостивар

Рок за пријавување:

  • ESI (Employment Services International)
 
 
За привремено вработување кај наш реномиран клиент потребни се:
 
Помошници во реномирана продавница за облека (м/ж)
Реон Гостивар

 
 
 
ЗАДАЧИ:
  • Диплење, редење и алармирање на гардероба
 
УСЛОВИ:
  • Со и без работно искуство
  • Позитивен однос
  • Уредност и дисциплинираност
 
ПОНУДА:
  • Привремено вработување во времетраење од неколку дена, со можност  за повремени ангажирања во периодот што следува
  • Работа во 2 смени од 08:00-16:00 и 14:00- 22:00
  • Социјално осигурување
  • Фер и коректно плаќање
 
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат. 
 
Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата дата база со можност за повикување на идни соодветни огласи.
 
Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде