Vrabotuvanje.com - Доставувач - Битола - Битола - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 
Доставувач во Битола
1 (Еден) Извршител

 
 

Потребни квалификации: 

  • Минимум средно образование;
  • Задолжително работно искуство во дистрибуција;
  • Возачка дозвола Ц – категорија / активен возач;
  • Постојано место на живеење во Битола;
  • Одлична услуга на клиенти, комуникациски и организациски способности и целосна доверливост.

 

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации да испратат Професионална биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде