Vrabotuvanje.com - Правник - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF
  • Адреса: Борис Трајковски бр.68, 1000 Скопје


 

GULF има потреба од:

ПРАВНИК 

Потребни квалификации 

  • Завршен Правен Факултет
  • Претходно работно искуство 
  • Поседување возачка дозвола Б категорија. 
  • Организираност и одговорност кон доверените работни задачи
  • Способност за самостојна и тимска работа
  • Посветеност, лојалност и дискреција

 

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација, со назнака “Правник”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде