Vrabotuvanje.com - Помошници во реномирана продавница за облека - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници во реномирана продавница за облека

Скопје

Рок за пријавување:

  • ESI (Employment Services International)
 
 
За привремено вработување кај наш клиент, еден од најпознатите брендови на облека, потребни се:
 
Помошници во реномирана продавница за облека - Скопје

 

ЗАДАЧИ:

  • Диплење, редење и алармирање на гардероба

УСЛОВИ:

  • Со и без работно искуство
  • Позитивен однос, работливост и спретност
  • Уредност и дисциплинираност

ПОНУДА:

  • Привремено вработување во времетраење од неколку дена до една недела или и подолго со можност за повторни ангажмани
  • Работа во 2 смени 
  • Социјално осигурување
  • Фер и коректно плаќање
 
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде