Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Скопје - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Delco

 

Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:

Магационер за реон СКОПЈЕ

 

Квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Б(активен возач)
 • Познавање на работа со компјутер

Опис на работни задачи:

 • Подредување, грижа и одговорност за производите во магацинот 
 • Прием,складирање и издавање на производите во магацинот
 • Одржување на ред и организираност на магацинот
 • Активно работење со компјутер
 • Активна поддршка на тимот во магацинот
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето 
 • Работа во смени
Нудиме:
 • Редовна месечна плата, 
 • Осигурување
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатнa работна атмосфера
 • Кариера во брзорастечка интернационална компанија
 • Службен мобилен телефон
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација со назнака 
`` Магационер - Скопје``  
Напомена:
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде