Vrabotuvanje.com - Слот и ИТ техничар - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Слот и ИТ техничар

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
Casino FlaminGo
има потреба од проширување на својот тим, на работно место: 
 
СЛОТ И ИТ ТЕХНИЧАР
 
 
 
Потребни квалификации:
 • Минимум завршено  средно техничко училиште 
 • Познавање на англиски јазик 
 • Одлично познавање на работа со компјутери и работа со компјутерски системи 
 • Работа во смени
 • Пожелно е работно искуство во оваа или слична област
 
Одговорности и задачи:
 • Се грижи за беспрекорно функционирање на слот апаратите (врши секојдневна рутинска проверка и одржување, пријавениот дефект веднаш го санира)
 • Се грижи за мрежниот систем во објектот и негово функционирање
 • Инсталира нови програми и уреди во објектот
 
Личен профил:
 • Пријатен и уреден професионален изглед и однесување
 • Комуникативна и одговорна личност
 • Способност за работа во динамично опкружување
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти
 • Чесност, доверливост и лојалност
 • Одговорно и совесно да се однесува кон материјалните добра на работното место

 

Локација: Скопје, Хотел Мериот

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде