Vrabotuvanje.com - Маркетинг агенти - Скопје - Prospertop
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг агенти

Скопје

Рок за пријавување:

 • Prospertop


 

Поради проширување на на нашиот тим потребни се маркетинг агенти  со познавање италијански, германски, шпански и турски јазик  !
 
 

Што нудиме?

 • Минимална нето плата од 24.000 денари + бонуси
 • Месечни бонуси 
 • Работно време 8 часа дневно од понеделник до петок
 • Неработни викенди и празници 
 • Работно време само една смена 
 • Неограничени можности за напредок
 • Кариерен развој 
 • Евалуација на вработените и вреднување на секој придонес
 • Фер и коректен однос
 • Тимска Работа
 • Тим билдинг активности


Главни барања:

 • Говорење на   италијански, германски, шпански и турски јазик
 • Развиени комуникациски вештини
 • Динамична, комуникативна и позитивна личност 


Опис на работно место:

 • Контактирање на новите / постоечки клиенти на редовна основа за да ги задржите / изградите долготрајните односи и да обезбедите високо ниво на задоволство на клиентите.
 • Фокусирање на можноста за зголемување на бизнисот што доаѓа од постојните клиенти • Следење на повратни информации и барањата на клиентите 
Локација: Центар, Скопје, Македонија

Заинтересираните кандидати треба да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација најдоцна до 30.08.2019
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде