Vrabotuvanje.com - Собарки/Хигиеничарки - Скопје - Хотел Де КОКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Собарки/Хигиеничарки

Скопје

Рок за пријавување:

  • Хотел Де КОКА
  • Адреса: Гоце Делчев 5, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.hoteldekoka.mk

Хотел Де КОКА, има потреба од нови вработени на работната позиција:

 СОБАРКИ/ХИГИЕНИЧАРКИ

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС
  • Познавање на англиски јазик или било кој друг јазик ќе се смета за предност;
  • Подготвеност за тимска работа.

Личен профил:

  • Професионален и љубезен пристап;
  • Енергични и ведри;
  • Динамична и самоиницијативна личност.

 

 

Месечни примања во висина од 16.500 денари

Сите заинтересирани можат да пратат CV преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде