Vrabotuvanje.com - Раководител на бензинска пумпа - Гевгелија - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на бензинска пумпа

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • GULF

 
GULF бензинска пумпа има потреба од:
 
 Раководител на бензинска пумпа со локација во Гевгелија


Одговорности:
  • Раководење со работата на бензинската пумпа
  • Комплетно одржување на апаратите за точење на гориво
  • Прием на гориво

Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност 


Вашите апликации со назнака “за оглас Раководител на бензинска пумпа во Гевгелија ” испраќајте ги преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде