Vrabotuvanje.com - Продавач/ка на бензинска пумпа - Гевгелија - Гевгелија - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ка на бензинска пумпа - Гевгелија

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF бензинска пумпа има потреба од:

Продавач/ка на бензинска пумпа со локација во Гевгелија
 


Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност
  • Подготвеност за работа во смени


Вашите апликации со назнака “за оглас продавач/ка на бензинска пумпа во Гевгелија ” испраќајте ги преку полето "Брза Апликација”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде