Vrabotuvanje.com - Раководител на склад за нафта и нафтени деривати -Тетово - Тетово - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на склад за нафта и нафтени деривати -Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF има потреба раководител на склад за нафта и нафтени деривати во Тетово
 

Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност
  • Подготвеност за работа во смени
 
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “за оглас раководител на склад за нафта и нафтени деривати во Тетово. ” 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде