Vrabotuvanje.com - Возач на цистерна за превоз на опасни материи - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на цистерна за превоз на опасни материи

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF


 

GULF има потреба од 

Возач на цистерна за превоз на опасни материи

 

Потребни документи:

  • Возачка дозвола E 
  • АДР дозвола
  • Тахографска картица
  • Сертификат за учество во домашен и меѓународен патен сообраќај
  • Меѓународна возачка дозвола

 

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација, со назнака “Возач на цистерна за превоз на опасни материи”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде