Vrabotuvanje.com - Финансиски и административен асистент/ка - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Финансиски и административен асистент/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • GULF
 • Адреса: Борис Трајковски бр.68, 1000 Скопје


 

GULF има потреба од:

Финансиски и административен асистент/ка

 

Опис на работни задачи:
 
 • Спроведува административни обврски
 • Архивирање на документи
 • Прием и испраќање на пошта
 • Изработка на каматни листи
 • Асистира во побарувањата за информации/документи
 • Спроведува останати активности по потреба
Минимум потребни квалификации:
 
 • Пожелно е поседување на Универзитетска диплома
 • Одлично познавање на компјутерски алатки MS Office, Windows XP, Internet)
Дополнителни квалификации/вештини/познавања:
 
 • Одлични организациски и комуникациски вештини
 • Способност за тимска работа
 • Подготвеност за работа во динамична атмосфера
 • Претпазливост, и внимателност во работата

 

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација, со назнака “Финансиски и административен асистент/ка”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде