Vrabotuvanje.com - Сметководител - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF има потреба од Сметководител

Со лиценца со долгогодишно искуство

 

Потребни квалификации:

  • Лиценца за овластен сметководител
  • Завршено високо образование од областа на економски науки
  • Искуство во сметководството и подготовка на завршна сметка 
  • Добро познавање на англиски јазик
  • Добри компјутерски вештини, одлично познавање на MS excel 

 

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “за оглас за сметководител со лиценца”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде