Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF има потреба од Комерцијалист
 
 
Обврски и одговорности: 
  • Комуникација со постоечки и потенцијални комитенти – развој на пазарот
  • унапредување на продажба согласно пазарните можности 
Вештини и способности:
  • Способност за преговарање
  • Убедливост и градење однос со потрошувачи
  • Развиени аналитички, презентациски и комуникациски вештини
  • Совесност, одговорност и предаденост на работата
Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство (предност)
  • Познавање на англиски јазик
  • Поседување возачка дозвола Б категорија
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “за оглас за комерцијалист”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде