Vrabotuvanje.com - Магацински манипуланти - Скопје - Пекабеско АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински манипуланти

Скопје

Рок за пријавување:

  • Пекабеско АД

ПЕКАБЕСКО  АД

АКO САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО ад заради остварување на целите ви нуди слободни работни позиции:

МАГАЦИНСКИ МАНИПУЛАНТИ 5 извршители

 
За работа на температура од +4 до -20 С
 
 
Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • ССС
  • Предност ќе имаат тие со работно искуство во магацин
  • Комуникациски способности
  • Трудољубиви со волја за работа
  • Способност за тимска работа 
  • Познавање компјутерски вештини 
  • Комуникативност
 
Работниот однос се склучува на одредено време од 3 месеци со можност за продолжување. Личен доход  20.000,00 денари плус храна и превоз. Работното време понеделник – петок  од  12:00 до 20:00 часот, сабота по потреба, а неделното работно време изнесува 40 часа. Избор ќе се изврши во рок од 7 дена по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати.

Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација.
Апликациите да се достават заклучно со 25.08.2019 година.
Ќе бидат контактирани кандидатите  кои ги задоволуваат критериумите.

Пекабеско АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде