Vrabotuvanje.com - Економист - Скопје - Филип Прима Ексклузив
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Филип Прима Ексклузив
ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО е компанијата чија дејност е изградба на деловно– станбени единици од високоградба, ентериерно уредување. 

ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО има потреба од едно лице за следната работна позиција:

еконоМиСТПотребни квалификации:

 • ВСС;
 • Работно искуство: минимум 2 години работно искуство на иста или слична работна позиција;
 • Одлично познавање на Англиски јазик;
 • Одлично познавање на работа со MS Office (Word, Excel, Power Point), интернет алатки.
 
Дополнителни квалификации/вештини/познавања:
 
 • Познавање на материјално сметководство и финансово работење;
 • Способност за работа во динамично опкружување како и работа под притисок со зададени временски рокови;
 • Одлични комуникациски и аналитични способности, организираност и систематичност во работата.
 
Опис на работни задачи:
 
 • Подготвува извештаи и врши статистичка анализа на податоци;
 • Координира проток на интерни и екстерни информации;
 • Собира, обработува и дистрибуира информации во врска со работата;
 • Одржува база на административни податоци.
 
 
Почетни месечни примања од 25.000 денари
 
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде