Vrabotuvanje.com - Правник - Скопје - Филип Прима Ексклузив
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Филип Прима Ексклузив
ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО е компанијата чија дејност е изградба на деловно– станбени единици од високоградба, ентериерно уредување. 

ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО има потреба од едно лице за следната работна позиција:

ПРАВНИК

 

Потребни квалификации:
  • Потребно е познавање на градежните регулативи и работно искуство во областа на примена на правото во градежништвото.

Основни задачи и одговорности:

  • Правење купопродажен договор
  • Договор со подизведувачи
  • Работните односи со вработени, договори и сл.
  • Примена на стандардите ISO 9001:2015 I ISO 14001:2015
 
 
Почетна плата од 18.000 - 20.000 денари
 
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде