Vrabotuvanje.com - Кувар/Салатер (м/ж) - Скопје - Public Room
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кувар/Салатер (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Public Room

Јавна Соба - со локација во Скопје – Центар, има потреба од вработување на 

кувар / салатер (м/ж)

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Предходно работно искуство на иста или слична позиција е задолжително  
 • Со живеалиште во Скопје
 • Познавање на основни и на сезонски намирници е задолжително
 • Желба да експериметира со храна, осознава нови кујни и споделува идеи и техники
   

Личен профил:

 • Лице кое води сметка за лична хигиена
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Тимска работа и професионален однос кон колеги
   

Ние нудиме:

 • Работа во 2 смени, прва смена од 08:00 - 16:00 , втора смена 16:00 - 24:00ч
 • Плата по договор
 • Пробен период од 1 месец - договор на дело
 • Следи пријавување со платени придонеси

Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат  преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака „Салатер/ка“ или да нѐ исконтактираат на  078 250 554.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде