Vrabotuvanje.com - Оператори - Гостивар, Битола и Скопје - Maxbet
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Гостивар, Битола и Скопје

Рок за пријавување:

 • Maxbet
MaxBet е компанија која постојано расте, развива стратегии, ги поврзува интересите, бара нови предизвици, го проширува и го обликува бизнисот. MaxBet дише заедно со своите играчи и делува како тим со постојан проток на енергија кој нè води до врвот, за постигнување заеднички цели! Достојното работење и постојано слушање на потребите на луѓето и на пазарот ja доведе MaxBet на лидерската позиција. MaxBet спортски обложувалници има потреба од вработување на:

ОПЕРАТОРИ 

на територија на Република Македонија за реон: 
Гостивар, битола и скопје

Ние како компанија можеме да Ви понудиме:

 • Минимална плата 16.500 денари
 • Екстра стимулации од игрите на DVLT
 • Бонуси од број на уплатени тикети
 • Платен ноќен саат на работно место (од 22:00 до 01:00)
 • Платен празник во зависност на работни саати
 • Дополнително зголемување на основицата на секои 6 месеци
 • Договор за работа (определено и неопределено)
 • Летен, зимски и пролетен одмор

Должностите кои треба да ги извршите:

 • Уплата и исплата на тикети
 • Комуникација со клиентите и објаснување на потребни информации поврзани со услугите, игрите, бонусите и сите потребни работи за начинот на играње
 • Принтање резултати и дневни понуди

Потребни квалификации:

 • Основно познавање на компјутери
 • Завршено средно образование
 • Со и без работно искуство
 • Пожелно е познавање од областа на спортот
 • Одговорност, лојалност и професионалност
 • Прилагодливост, совесност, посветеност на работата
 • Насочен кон тимска работа и професионален однос со колегите
 • Смиреност, комуникативност, позитивен став

Доколку сакате да бидете дел од тимот на MaxBet  обложувалниците, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде