Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Скопје - ДЕЛТА АРОМАТИК ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ДЕЛТА АРОМАТИК ДООЕЛ
 • Адреса: ул.Неготинска бр.19 Г.Баба, 1000 Скопје
 
 

Делта Ароматик има потреба од следната работна позиција:

Продавач/ка
за работа во продавница за мешовита стока без храна

Реон: Скопје, Капиштец

Потребни квалификации:

 • Минимум средна подготовка
 • Пожелно е претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Основно познавање од работа со компјутери

Основни задачи и одговорности:

 • Услужување на клиенти
 • Водење евиденција за рокови
 • Грижа и одржување на инвентарот и продажната стока
 • Извршување на други сродни задачи

Личен профил:

 • Љубезност и комуникативност
 • Енергични, одговорни, лојални личности
 • Ведри личности со позитивен став
 • Подготвеност за тимска работа


Плата во висина од 13.000 до 15.000 денари

Сите заинтересирани кандидати може да се пријават преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде