Vrabotuvanje.com - Чувар - Скопје - Чеза Комерц ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Чеза Комерц ДОО

ЧЕЗА КОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ Компанија со дејност трговија со зрнести производи, семки, зачини,
сушени плодови, масти, масла, адитиви, ароми и суровински материјали за слаткарсво, пекарство, пивска и месна индустрија, индустрија за сокови и пакување, има потреба од:

Чувар

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Поседување на лиценца за обезбедување од Комора за обезбедување на РМ
 • Возачка дозвола Б категорија

Одговорности и задачи:

 • Техничко обезбедување на објектот
 • Обиколка (патролирање) околку објектот
 • Одржување на хигиена околку објектот
 • Одржување на хортикултурно уредување околу објектот

Личен профил:

 • Деловна култура и професионален однос кон работата
 • Високо развиено чувство за одговорност, доверливост и лојалност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Самоиницијатива, организираност и динамичност
 • Способност за работа во ноќна смена

Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето "Брза Апликација",  со задолжителна назнака на апликацијата “За оглас за Чувар“.

Напомена:
Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот да не аплицираат
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде