Vrabotuvanje.com - Пица мајстор - Скопје - Ресторан Еквилибриум
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ресторан Еквилибриум

ПИЦА МАЈСТОР

​Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование 
  • Со или без работно искуство (претходно работно искуство ќе се смета за предност)
  • Високо ниво на креативност

Профил на личност:

  • Организираност и одговорност
  • Самоиницијативност и енергичност
  • Способност за тимска работа
  • Смисол за одржување на ред и хигиена

Сите одбрани кандидати ќе бидат пријавени на полно работно време и полн износ на плата!

Вашите резимеа можете да ги испратите електронски преку полето Брза Апликација.

Контакт: 071 338 730

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде