Vrabotuvanje.com - Готвач (м/ж) - Скопје - Ресторан Еквилибриум
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ресторан Еквилибриум

Готвач (м/ж)

​Потребни квалификации:

 • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат како предност
 • Завршено образование од областа на угостителството ќе се земе  за предност
 • Поседување на соодветно работно искуство 
 • Високо ниво на креативност

Профил на личност:

 • Вредна, креативна, педантна и организирана личност
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
 • Тимска работа и професионален однос 
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Смисол за одржување на ред и хигиена

Сите одбрани кандидати ќе бидат пријавени на полно работно време и полн износ на плата!

Вашите резимеа можете да ги испратите електронски преку полето Брза Апликација.

Контакт: 071 338 730

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде