Vrabotuvanje.com - Дистрибутер /оператор за кафемати - Скопје - Interfood
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер /оператор за кафемати

Скопје

Рок за пријавување:

  • Interfood


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:
 
Дистрибутер /оператор за кафемати 
2 (два) извршитела


 
Потребни квалификации: 

  • Средно образование 
  • Возачка дозвола од Б категорија 
  • Одговорност, комуникативност и способност за работа во тим 
  • Работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност 

  
Способности и вештини:

  • Комуникативна, исполнителна, одговорна и лојална личност 
  • Способна за тимска и самостојна работа
  • Одлични организацсики способности и спремност за работа под притисок 
     

Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде