Vrabotuvanje.com - Сервисер за кафемати - Скопје - Interfood
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за кафемати

Скопје

Рок за пријавување:

  • Interfood


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

Сервисер за кафемати - 2 (два) Извршитела


 

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС
  • Возачка дозвола Б категорија (задолжително) 
  • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност
  • Предност имаат тие што имаат познавање од областа: ИТ, ТВ, Бела Техника, Мали кујнски апарати, Aудио и Видео

Способности и вештини:

  • Комуникативна, исполнителна, одговорна и лојална личност 
  • Способна за тимска и самостојна работа
  • Одлични организацсики способности и спремност за работа под притисок

Ние нудиме:

  • Почетна нето плата: 25.000,00мкд
  • Пријатна работна атмосфера

 

Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде