Vrabotuvanje.com - Собарка - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Solun Hotel & Spa

 

Solun Hotel & Spa има потреба од следната работна позиција:
 

Собарка​​Потребни квалификации:

  • Основно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција

Одговорности и задачи:

  • Ја одржува хигиената во хотелот
  • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената

Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата


Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде