Vrabotuvanje.com - Оператори во Call centar - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во Call centar

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Вработување.ком за потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција во Скопје:
 
 
„Оператори во Call centar“
 
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Завршено високо образование ќе се смета за предност
 • Одлично познавање на англиски јазик и работа со компјутери (познавање на MS Office пакет)
 • Солидни оргaнизациски и комуникациски вештини
 • Работно искуство во наведената позиција ќе се смета за предност


Опис на работни задачи:

 • Реализација на систем на телефонска продажба (понуда, презентација и продажба на производите на компанијата на потенцијални корисници)
 • Водење на грижа за корисници, следење на нивото на задоволство и добивање на информации за потребите на корисниците во насока на подобрување на улогата и понудата на производите
 • Поддршка во процесот на дистрибуција и испорака


Ние нудиме:

 • Динамични работни услови и одлична работна атмосфера 
 • Соодветна обука за продажни вештини, комуникација и грижа за корисници
 • Бонус програми
 • Солидни и стабилни приходи и можност за напредување
 • Дневното работно време за наведената работна позиција е 8 часа
 
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да ja испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација, со назнака „Оператори во call centar” во насловот на пораката.
 

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде