Vrabotuvanje.com - Шанкер / Келнер - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер / Келнер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Alexandar Square

Хотел ALEKSANDAR SQURE има потреба од следната работна позиција:

ШАНКЕР / КЕЛНЕР ЗА РАБОТА ВO ХОТЕЛ АЛЕКСАНДАР 2 ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ​

 
Потребни квалификации:
  • ССС - угостителско школо
  • Познавање на англиски јазик
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 
Личен профил:
  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и  педантност 
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде