Vrabotuvanje.com - Менаџер на хотел - Скопје - Хотел ТЦЦ Гранд Плаза
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на хотел

Скопје

Рок за пријавување:

 • Хотел ТЦЦ Гранд Плаза
 
 
 

Хотел ТЦЦ Гранд Плаза има потреба од следната работна позиција

МЕНАЏЕР НА ХОТЕЛ


Потребни квалификации и вештини:

 • ВСС/ССС
 • Работно искуство минимум 2 години, во областа на иста дејност
 • Аналитичен, ориентиран кон успех
 • Раководни и лидерски способности
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Познавање на најчесто користени софтверски решенија - MS Office
 • Високо развиено чувство за координирање на трошоци и економичност

Личен профил:

 • Јаки организациски, комуникациски вештини,
 • Можност за работа со рокови и под притисок,
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух

 

Доколку сте заинтересирани за работната позиција, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација, со назнака: “Менаџер на хотел”
 
 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде