Vrabotuvanje.com - Козметичарки за маникир, педикир и депилации - Скопје - Салонист
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Козметичарки за маникир, педикир и депилации

Скопје

Рок за пријавување:

  • Салонист

SALONIST новоотворен современ центар за убавина лоциран во населба Аеродром има потреба од следната работна позиција

Козметичарки за маникир, педикир и депилации

Потребни квалификации:

  • Работно искуство
  • Љубов кон козметиката и убавината
  • Желба за надоградба на професионалните вештини

Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни, енергични и педантни
  • Позитивен став

Ние нудиме:

  • Одлични работни услови
  • Редовна плата+бонуси 
  • Пријатна атмосфера за работа во новоотворен модерен салон
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете Ваша апликација со Професионална биографија ​електронски преку полето Брза Апликација.
 
Тел.за контакт 078/369-239
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде