Vrabotuvanje.com - Електричар - електроничар - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електричар - електроничар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ESI (Employment Services International)
 
 
 
За потребите на нашиот клиент кој се занимава со компјутерска технологија бараме:
 
ЕЛЕКТРИЧАР - ЕЛЕКТРОНИЧАР 
 
 
БАРАМЕ:
  • Ентузијаст со ССС / ВСС, електричар - електроничар 
  • Со или без работно искуство
  • Предност ќе имаат кандидатите што имаат амбиција, се креативни
 
НУДИМЕ:
  • Можен почеток на вработување: веднаш
  • Работно време од понеделник до петок – прва смена 
  • Не е исклучена работа на една или две саботи во месецот што би се платило дополнително (прекувремено)
  • Плата по договор
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде