Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Кавадарци - Кавадарци - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи - Кавадарци

Кавадарци

Рок за пријавување:

 • Delco


Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:

ДОСТАВУВАЧИ за реон Кавадарци
 

Квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Солидно познавање на градот и околните места
 • Одлично познавање на реон Кавадарци
 • Искуство со теренска работа

Опис на работни задачи:

 • Достава на пратки на терен 
 • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
 • Преглед на извештаите на дневна база
 • Активна поддршка на тимот во дадениот реон
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака „Доставувачи - Кавадарци” преку полето Брза Апликација

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 • Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
   
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде