Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Струмица - Перпетуумобиле Клининг
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Струмица

Рок за пријавување:

  • Перпетуумобиле Клининг


 

ДПТП ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ КЛИНИНГ вработува

Хигиеничар/ка (м/ж)
Реон Ресен

2 два (извршители) вработени на полно работно време

 

Одговорности и задачи:

  • Дневно одржување, чистење и дезинфекција на објектот

Потребни квалификации:

  • Завршено ССС
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Професионален однос кон работата
  • Одговорност
  • Дисциплинираност
  • Почитување на правила и кодекс на работа
  • Позитивен став кон работата

 

​Сите заинтересирани кандидати можат да испратат биографија (CV) преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде