Vrabotuvanje.com - Агент за комерцијална продажба - Цела Македонија - МЕД И СОН ДУО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за комерцијална продажба

Цела Македонија

Рок за пријавување:

  • МЕД И СОН ДУО ДООЕЛ
  • Адреса: Ул. Антон Попов 31, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://www.medisonduo.mk/

Medison Duo е компанија се занимава со директна продажба по пат на презентации на потенцијални клиенти. Застапник за бренд производи на територија на Македонија. Наш партнер е луксузниот бренд Woolmark кој нуди широка мрежа на производи од чиста волна. Застапници за AQUA Filter US.

Наша мисија е да докажеме дека здравјето не може да биде привилегија ниту луксуз, напротив здравјето е приоритет за секој човек.

Medison е компанија застапник за бренд производи на подрачјето на Македонија. Поради зголемувањето на обемот на работа има потреба од работници на позиција:

АГЕНТ ЗА КОМЕРЦИЈАЛНА ПРОДАЖБA

За позицијата:
​Одржување на континуирана продажна мрежа, презентирање на нови производи и задоволување на потребите на клиентите со навремено инфомирање;

Потребни квалификации:

  • Задолжително поседување на возачка дозвола;
  • Возачка дозвола Б - категорија

Личен профил:

  • Доверлива личност, со изразена комуникативност;

Особини потребни за позицијата:

  • Високо мотивирана личност, флексибилен карактер со особина на лесно приспособување во тим;

Плата:
17,000 денари + процент
10% од остварени резултати
12% од реализирани проекти;


Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Medison го задржува правото да ги повика само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде