Vrabotuvanje.com - Магационери - Скопје - Mega Auto Parts
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Mega Auto Parts

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

МАГАЦИОНЕРИ - 2 Извршители

 

Потребни квалификации:

 • ССС – предност електро струка
 • Искуство во продажба – минимум 2 години
 • Работа на компјутер,
 • Добро познавања од областа на автоделови 
 • Возачка дозвола
   

Личен профил:

 • Вредна, одговорна личност, со изразени комуникациски вештини
 • Лојалност, енергичност и самоиницијативност
 • Способна за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа под притисок 

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде