Vrabotuvanje.com - Крофнарка - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Специјал
СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
Крофнарка 
 

Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство ќе се смета како предност
 
Одговорности и задачи:
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства
 • Контрола на производ според барања за квалитет
 • Задолжен/а за навремено и квалитетно изработување на пекарски производи;
 • Задолжен/а за подготовка на тестото согласно нормативите и рецептурите
 • Се грижи за квалитетот на производите 
 
Личен профил:
 • Вредна, енергична и педантна личност
 • Организираност на работни активности
 • Одговорност
 • Способност за работа во динамично опкружување
 • Тимски дух
   
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде