Vrabotuvanje.com - Merchandising - Куманово, Велес, Кавадарци, Неготино - Куманово, Велес, Кавадарци, Неготино - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Merchandising - Куманово, Велес, Кавадарци, Неготино

Куманово, Велес, Кавадарци, Неготино

Рок за пријавување:

 • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 

Merchandising - Куманово, Велес, Кавадарци, Неготино

 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство 1 година во продажба 
 • Одлична услуга со клиенти, одлични комуникациски вештини
 • Место на живеење: Куманово или Скопје
 
Одговорности и задачи:
 • Унапредување на продажба 
 • Планирање и развивање и стратегија за производите
 • Акции
 • Пратење на рокови
 • Трендови за предвидување на потребите за нови и идни производи
 • Подредување на производите според наложените стандарди
 
Личен профил:
 • Професионално однесување
 • Организациски способности
 • Тимска работа 
 • Добри комуникациски вештини
 • Флексибилност и позитивен однос спрема промени
 
Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации да испратат Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде