Vrabotuvanje.com - Општи работници- сортирачи на јајца - Скопје - Шест браќа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници- сортирачи на јајца

Скопје

Рок за пријавување:

  • Шест браќа

 

​Живинарска фарма шест браќа постои од 1993 година. Производството и трговија на јајца е примарна активност на Живинарска фарма шест браќа. Вршиме достава на јајца во поголем број на маркети во Република Македонија како: Кипер Тетово, Тинекс, Жито Маркети, СП Маркети, Зур, Гиго, Рептил маркети и повеќе слаткарници. 

Ги поседуваме сите дозволи за трговија со домашни јајца во ЕУ со највисоки стандарди. Со производство на домашни јајца се занимаваме од 2003 година и располагаме со нови објекти и опрема со сите највисоки стандарди.

Живинарска фарма шест браќа има потреба од:
ОПШТИ РАБОТНИЦИ - СОРТИРАЧИ НА ЈАЈЦА (М/Ж)​

 

Потребни квалификации:

  • Пожелно завршено средно образование
  • Со или без работно искуство


Одговорности и задачи:

  • Сортирање на јајца
  • Вредна педантна особа


Личен профил:

  • Лојалност, чесност, одговорност 
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос
     

Вашата професионална биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон:075/ 455- 944

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде