Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - РИФАМ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • РИФАМ ДОО
 • Адреса: ул. Јадранска Магистрала бр. 62, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://rifam.com.mk/

Ние сме РИФАМ ДОО – комбинираме долгогодишно искуство на регионалните фармацевтски пазари со иновативни решенија, со цел да им овозможиме на пациентите пристап до најквалитетните препарати.

МАГАЦИОНЕР

Опис на работата:

 • Организација на магацин и подредување на роба
 • Подготовка на роба и услужување на купувачите на големо
 • Издавање на роба
 • Работа со документи поврзани со секојневното функционирање на магацинот
 • Континуирано учење на на производите
 • Други работни задачи поврзани со секојневното
 • Функционирање на магацинот

Потребни квалификации: 

 • ССС (медицина или фармација)
 • Претходно работно искуство
 • Познавање на работа со компјутер
 • Познавање на работа со компјутер
 • Поседување на вештини за магационер
 • ​Задолжително поседување на возачка дозвола за Б категорија

Личен профил:

 • Посветеност
 • Лојалност и одговорност
 • Добри комуникациски способности
 • Флексибилност/адаптибилност
 • Тимско работење и кооперативност
 • Ефективност и ефикасност

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги испратат преку полето "Брза Апликација" со задолжителна назнака за која позиција aплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде