Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
Casino FlaminGo
има потреба од проширување на својот тим, на работно место: 
 
ХИГИЕНИЧАРКА
 
 

Потребни квалификации:
 • Минимум завршено средно образование
 • Познавање на странски јазик се смета за предност (Англиски, Албански, Турски...)
 • Работа во смени
 
Одговорности и задачи:
 • Работникот за одржување на хигиена е одговорен за чистотата во објектот извршувајќи разни задолженија од областа на хигиената согласно интерните компаниски процедури и стандарди
 
Личен профил:
 • Пријатен и уреден професионален изглед и однесување
 • Комуникативна и одговорна личност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Тимска работа и посветеност на работата
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Чесност, доверливост и лојалност
 

Локација: Скопје, Хотел Мериот

Не е потребно претходно работно искуство, Casino FlaminGo ќе организира обуки во времетраење од 15 дена.

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде