Vrabotuvanje.com - Техничар сервисер - Скопје - Facility Management Services dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар сервисер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Facility Management Services dooel

Фасилити Менаџмент Сервицес дооел Скопје е компанија која се занимава со управување и одржување на објекти има потреба од

ТЕХНИЧАР СЕРВИСЕР

Потребни квалификации:

 • Завршено средно стручно образование,
 • Претходно соодветно работно искуство во струката (минимум 3 год во областа на сервисирање и одржување на топловодни и фреонски системи) 

 
Работни обврски: 

 • Сервисирње и одржување на топловодни и фреонски системи
 • Детекција на дефекти и отстранување на истите (со тим)
 • Можност за професионално доусовршување и обука  

 
Личен профил:

 • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи,
 • Организираност, исполнителност и педантност,
 • Препознавање на приоритети,
 • Тимска работа,
 • Лојалност, чесност и дискреција. 
Доколку сте заинтересирани, испратете Ваша кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде