Vrabotuvanje.com - Продавачи/ки - Скопје - Ралекс Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ралекс Маркет

РАЛЕКС МАРКЕТ ВРАБОТУВА !

ПРОДАВАЧИ И ПРОДАВАЧКИ

Локација: Волково

 

Одговорности и задачи:

 • Услужување на клиенти
 • Грижа и одржување на инвентарот и продажната стока
 • Прием, редење и проверка на цени низ маркетот
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање

Личен профил:

 • Вредни, енергични и педантни личности
 • Одговорност, лојалност, позитивен став
 • Способност за тимска работа

Ние нудиме:

 • Четири слободни денови во месец
 • Летен одмор 14 дена
 • Зимски одмор 7 дена
 • Бонус 800 денари за работа на државен празник
 • К-15 во целост, еднократно секој Декември
 • Работно место без притисоци во пријателска средина, работно време 7.00 часа, аванс по потреба, платен редовен санитарен и лекарски преглед 

 


Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација, со назнака “ПРОДАВАЧ”.

 

Апликациите без назнака нема да бидат разгледани! Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Тел.за контакт: 076 482 184

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде