Vrabotuvanje.com - Ракувач со градежна машина/машинист - Куманово - РАПИД БИЛД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ракувач со градежна машина/машинист

Куманово

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД

 

 

РАПИД БИЛД ДОО Куманово има потреба од 

Ракувач со градежна машина/машинист

 

Потребни квалификации:

 • Работно искуство ќе се смета за предност
 • Завршено средно стручно образование
 • Исполнителен, иницијативен
 • Способност за тимска работа 
 • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

Личен профил:

 • Организираност и одговореност
 • Комуникативност
 • Посветеност, лојалност, иницијативност
 • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе

Главни одговорности:

 • Ракува со машинеријата и ги извршува сите работи предвидени со соодветната машина 
 • Се грижи за редовно работење и функционирање на машината
 • Секојдневно ја проверува и контролира исправноста на градежната машина со која е задолжен
 • Врши евиденција на извршениот сервис, ставеното гориво, извршените проверки и поправки, чистење и одржување

Вработениот е со редовно работно време и секако му се платени сите придонеси.

Доколку сте заинтересирани, испратете Професионална Биографија (CV), електронски преку полето „Брза Апликација“.

Лице за контакт Горан Милошевски со телефонски број 071/284-914

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде