Vrabotuvanje.com - Продавачи / ки - Касиери - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи / ки - Касиери

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЗУР Маркет

Сакате да учите и да се унапредувате? Сакате да бидете дел од врвен и високо обучен тим, и да бидете дел од пријатна атмосфера? Сега е вашата шанса да станете дел од нашето семејството!

ЗУР МАРКЕТ го проширува семејството. Доколку сте лојални, ведри и имате желба за работа, ве очекуваме !

ПРОДАВАЧИ/КИ-КАСИЕРИ

 

Работни задачи: 

 • Услуга во согласност со процедурите на компанијата
 • Прием, редење и проверка на цени низ маркетот
 • Грижа за хигиена и проверка на производите (рок на употреба и исправност)


Потребни квалификации:

 • Минимум средно завршено образование
 • По можност искуство од работење во маркет (не е задолжително)
   

Од нас нудимe:

 • Плата + бонуси
 • 40 сати работна недела
 • Рaботата е организирана во две смени
 • Пријатна работа атмосфера

Заинтересираните можат:
Да пратат е-маил на адреса vrabotuvanje@zurmarket.mk
Да се јават на 076 314 276  секој работен ден од 08:00 до 16:00 часот

 Ваш ЗУР МАРКЕТ.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде