Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - Ресторан Еквилибриум
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ресторан Еквилибриум

КЕЛНЕР/КА

​Потребни квалификации:

  • Средно образование
  • Подготвеност за тимска работа
  • Претходно работно искуство во областа на угостителството

Профил на личност:

  • Организиран и одговорен работник
  • Вредни, енергични и педантни
  • Позитивен и професионален став
  • Комуникативност

Сите одбрани кандидати ќе бидат пријавени на полно работно време и полн износ на плата!

Вашите резимеа можете да ги испратите електронски преку полето Брза Апликација.

Контакт: 075 836 345

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде