Vrabotuvanje.com - Раководител на маркет - Скопје - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на маркет - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

 
КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард дисконт: висок квалитет и ниски цени.
 
Со препознатлива мрежа од 71 маркет постојано сме блиску до нашите купувачи.
Заради натамошен развој, компанијата има потреба од:
 
РАКОВОДИТЕЛ НА МАРКЕТ
(Скопје)
Потребни квалификации:
 • ВСС/ССС
 • Работно искуство минимум 2 години, пожелно во областа;
 • Аналитичен, ориентиран кон успех, Раководни и лидерски способности, Високо развиено чувство за координирање на трошоци и економичност. 
 • Одлично познавање на најчесто користени софтверски решенија- MS Office 
 • Јаки организациски, комуникациски вештини, можност за работа со рокови и под притисок.
Работни задачи: 
 • Одговорен за целокупната стока, состојба, залихи, книговодствена евиденција и изглед на маркетот
 • Раководи, го организира и овозможува развој на персоналот
 • Ги спроведува мерките за максимална економичност во работењето и текот на сите процеси во работењето на маркетот. 
 • Ги спроведува информациите и упатствата за работа од централа. 
 • Информира за проблемите на маркетот и предлага мерки за нивно решавање и унапредување на работењето.
 • Врши контрола преку точно дефинирани контроли и мерки и постојана комуникација со претпоставениот. 
 • Врши обука во Маркет, куцање на каса, редење роба.
Ние нудиме:
 • Основна плата во договор за работа 20.500 денари + максимален бонус од 7.200 ден за успешност + исплата на сите изработени прекувремени часови + работа во недела + работа на празник + работа во сабота
 • Пријатна работна атмосфера 
 • Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи
 
Молбите со наведено завршено образование, работно искуство и контакт телефон да се испратат на следната адреса:  
 
КАМ ДОО 
Персонален оддел 
ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје 
 
Или преку полето "Брза Апликација"
 
Апликации за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде