Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - МАГРОНИ ДОО - Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАГРОНИ ДОО - Скопје


МАГРОНИ ДОО - Скопје е една од водечките македонски компании за производство и дистрибуција на природна минерална и изворска вода, освежителни безалкохолни и алкохолни пијалаци.

Нашиот успешен тим има потреба од извршител за следната позиција:

Дистрибутер за реонот Скопје​

Кандидатот ќе биде одговорен за:
  • Продажба и наплата на реон во Скопје
Барања за позицијата:
  • Средно образование 
  • Возачка дозвола од Ц категорија 
  • Постојано живеалиште во горенаведениот реон
  • Одговорност, комуникативност и способност за работа во тим 
  • Работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност 
Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација или јавете се на телефонскиот број 075 414 207, најдоцна до 13.10.2019. 
 
Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде