Vrabotuvanje.com - Келнери - Скопје - Хотел ТЦЦ Гранд Плаза
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Хотел ТЦЦ Гранд Плаза
 
 
 

Хотел ТЦЦ Гранд Плаза има потреба од следната работна позиција

КЕЛНЕРИ (М/Ж)


Потребни квалификации и вештини:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно иксуство ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
  • Основно познавање на работа со компјутери

Личен профил:

  • Организациски и комуникациски способности
  • Способност за тимска работа и работа под притисок
  • Динамична, темелна личност 
  • Љубезна комуникација со гостите
  • Одговорна, лојална и трпелива личност

Доколку сте заинтересирани за работната позиција, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација, со назнака: “Келнери”
 
 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде