Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Hi-Tech Corporation
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hi-Tech Corporation

Hi-Tech Corp. 
е водечки Европски производител на eлектронски печатени плочки
компанија која постои 38 години, со повеќе од 220 вработени, од кои над 100 се 
дипломирани инженери и извезува 100% од своето производство на странски
пазари, опслужувајќи широк спектар на индустрии (Airbus, Boeing, Bosch, Siemens…) 
 

Hi-tech Corp. објавува
К О Н К У Р С
за вработување на

ВОЗАЧ на автобус - комби со „Д“ категорија


Потребни квалификации: 
  • Завршено средно образование 
  • Возачка дозвола „Д“ категорија
  • Претходно работно искуство
Кандидатите треба да ги исполнуваат и следните услови:
  • Да се дисциплинирани, одговорни и посветени на работата
  • Задолжително да достават Уверение за неосудуваност не постаро од 1 месец

Кандидатите кои ги исполнуваат условите можат најдоцна до 31.10.2019 преку полето “Брза Aпликација” да достават кратка биографија - CV (задолжително со фотографија, адреса, телефон и датум на раѓање) и скенирано уверение за завршено образование.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде